Naujienos

Studijas baigė 30 teisės ir penitencinės veiklos specialybės magistrų

2003-03-07

Kovo 7 d. Lietuvos teisės universiteto Socialinio darbo fakultete šios aukštosios mokyklos diplomai įteikti 85-iems magistro studijas baigusiems absolventams.
Iš keturių Socialinio darbo fakultete rengiamų specialybių šį pavasarį kvalifikaciją įgijo trijų specialybių magistrai – socialinio darbo, teisės psichologijos bei teisės ir penitencinės veiklos specialistai.
Pasak Penitencinės teisės ir veiklos katedros vedėjo docento Juliaus Dermonto, studentai, baigę Lietuvos teisės universitetą ir įgiję teisės magistro kvalifikaciją pagal teisės ir penitencinės veiklos studijų programą, gali dirbti Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos pataisos įstaigose bei teisėsaugos, valstybinio valdymo ir kitose institucijose. Jie gali būti priimti dirbti į pataisos sistemą vyriausiaisiais pareigūnais, suteikiant pareiginį laipsnį. Jų darbas susijęs su kalinamųjų, nuteistųjų bei lygtinai atleistų nuo bausmės ir iš pataisos įstaigų paleistų asmenų socialine, psichologine reabilitacija ir integracija į visuomenę.
Šiemet magistrantūrą pagal teisės ir penitencinės veiklos studijų programą sėkmingai baigė 30 šios srities specialistų.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 17 d. 21:51
 

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?