Naujienos

Atsisakiusiam paskolinti cigarečių – peilio smūgis per gerklę

2003-03-01

Kovo 1 d. Alytaus griežtojo režimo pataisos darbų kolonijoje vienas nuteistasis savos gamybos peiliu smūgiu į kaklą sužalojo kitą nuteistąjį. Sužeistasis paguldytas į ligoninę.
Šeštadienio naktį, apie pusę antros, 4-ojo būrio prausykloje nuteistasis 30 metų Egidijus Kartonas tarpusavio konflikto metu nedideliu savadarbiu peiliu perpjovė gerklę nuteistajam 33 metų Valdui Jasunskiui.
Apie įvykį vienam kolonijos prižiūrėtojui pranešė pats nukentėjelis.
Kolonijos pareigūnai sužeistąjį kuo skubiau nugabeno į Alytaus apskrities centrinę ligoninę. Suteikus neatidėliotiną medicinos pagalbą V. Jasunskis buvo nuvežtas į Vilniuje esančią Laisvės atėmimo vietų ligoninę. Čia jis buvo operuotas. V.Jasunskio būklė stabili.
Apie pataisos įstaigoje įvykdytą nusikaltimą pranešta Alytaus rajono apylinkės prokuratūrai.
Kolonijos Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai apklausė įtariamąjį E. Kartoną, kuris prisipažino padaręs nusikaltimą. Pasak paties nuteistojo, nusikaltimo motyvas labai banalus: V. Jasinskiui atkeršyta už tai, kad šis tą dieną atsisakęs paskolinti cigarečių.
E. Kartonas sulaikytas ir uždarytas į atskirą kamerą.
Atlikdamas bausmę už nužudymą, iš Šiaulių kilęs E. Kartonas pataisos kolonijoje vėl nusikalto. Dabar dar ir už sunkų kūno sužalojimą ir chuliganizmą nuteistas E. Kartonas į laisvę turėjo būti paleistas 2012 metų birželį.
Už sunkų kūno sužalojimą 1999 metų rugsėjį teismo nuosprendžiu laisvė kauniečiui V. Jasunskiui atimta penkeriems metams ir septyniems mėnesiams.
Tyrimo metu surinkta medžiaga kitą savaitę bus perduota Alytaus rajono policijos komisariatui.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 17 d. 21:53
 

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?