Naujienos

Naujųjų metų proga – amfetaminas ir „žolė“

2002-12-30

Praėjusį savaitgalį šalies įkalinimo įstaigų pareigūnai aptiko, kaip įtariama narkotinių medžiagų – amfetamino ir džiovintų kanapių.
Gruodžio 28 d. darydami kratą Alytaus griežtojo režimo pataisos darbų kolonijos pareigūnai nuteistųjų 11-ojo būrio gyvenamųjų patalpų koridoriuje, viename iš paliktų sportinių batelių rado polietileno maišelį su baltais milteliais. Įtariama, kad 1 gramą svėrę milteliai yra sintetinė narkotinė medžiaga – amfetaminas.
Gruodžio 29 d. šios kolonijos prižiūrėtojai prie trečiojo kontrolės praleidimo punkto sulaikė jų dėmesį patraukusį nuteistąjį 28 metų Vadimą G., kuris buvo savavališkai palikęs savo lokalinį sektorių. Įtarę, kad už plėšimą (BK 272 str. 2 d.) bausmę atliekantis nuteistasis gali turėti narkotinių medžiagų, pareigūnai atliko jo asmens apžiūrą. Kairėje kojinėje Vadimas G. turėjo paslėpęs lankstinuką (sulankstytą cigarečių pakelio popierėlį, padengtą folija) su baltos spalvos milteliais. Narkotinė medžiaga, greičiausiai amfetaminas, svėrė apie 1 gramą.
Gruodžio 28 d. Pravieniškių 2-osios sustiprintojo režimo pataisos darbų kolonijos (SR PDK) pareigūnai nuteistajam skirtame siuntinyje aptiko, kaip spėjama, apie 5 gramus augalinės kilmės narkotinių medžiagų – džiovintų kanapių bei jų dalių.
Kaip pasakojo Pravieniškių 2-osios SR PDK Vidaus tyrimų tarnybos viršininkas Virgis Ceslevičius, nuteistajam 30 metų Igoriui A. adresuotame siuntinyje rasta džiovintų kanapių („žolės“) bei jų dalių.
Patikrinus siuntinį stiklainyje su braškių uogiene aptiktas polietileno maišelis su narkotinėmis medžiagomis. Pareigūnai beveik neabejoja, kad tai džiovintos kanapės bei jų dalys. Siuntinį su „siurprizu“ nuteistajam siuntė jo draugė vilnietė Tatjana K.
Igoris A. nuo 2000 metų gruodžio Pravieniškių 2-osios SR PDK atlieka bausmę už neteisėtą narkotinių medžiagų gaminimą, įgijimą, laikymą, gabenimą arba siuntimą (BK 232¹ str. 3, 5 d.).
Sulaikytos narkotinės medžiagos perduotos ekspertams, įvykių aplinkybes tiria kolonijų Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 18 d. 20:42
 

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?