Naujienos

Kvaišalai slepiami kojinėse

2003-01-02

Pirmąją šių metų dieną Alytaus griežtojo režimo pataisos darbų kolonijos pareigūnai aptiko, kaip įtaria, sintetinės narkotinės medžiagos – amfetamino.
Sausio 1 d., apie pusę dešimtos nakties, kolonijos pareigūnai pastebėjo, kad vienas nuteistasis prie ketvirtojo kontrolės punkto mėgina iš pirmojo lokalinio sektoriaus patekti į kitą. Sulaikius šį vyriškį buvo atlikta jo asmens krata.
Per nuteistojo 48 metų Gedimino M. kratą pareigūnai už jo kairiosios kojinės rado užkištus penkis lankstinukus (sulankstytus cigarečių pakelio popierėlius, padengtus folija) su baltais milteliais. Įtariama, kad tai vienas populiariausių kolonijoje narkotinių medžiagų – amfetaminas. Nuteistasis jų turėjo kiek mažiau nei 1 gramą.
Jau ketvirtąsyk teistas Gediminas M. nuo 1995 metų pavasario Alytaus griežtojo režimo pataisos darbų kolonijoje atlieka bausmę už plėšimą, smurtą prieš pareigūną ir kitus nusikaltimus.
Per tris pastarąsias dienas Alytaus kolonijos pareigūnai sučiumpa jau antrą kvaišalų kurjerį, bandantį neteisėtai pereiti iš vieno lokalinio sektoriaus į kitą.
Praėjusių metų pabaigoje, gruodžio 29 d., šios įkalinimo įstaigos prižiūrėtojai prie trečiojo kontrolės punkto sulaikė jų dėmesį patraukusį nuteistąjį 28 metų Vadimą G., kuris buvo savavališkai palikęs savo lokalinį sektorių. Įtarę, kad už plėšimą (BK 272 str. 2 d.) bausmę atliekantis nuteistasis gali turėti narkotinių medžiagų, pareigūnai atliko jo asmens apžiūrą. Kairėje kojinėje Vadimas G. turėjo paslėpęs lankstinuką su baltos spalvos milteliais. Narkotinė medžiaga, greičiausiai amfetaminas, svėrė apie 1 gramą.
Sulaikytos narkotinės medžiagos perduotos ekspertams, įvykių aplinkybes tiria kolonijos Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 17 d. 23:03
 

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?