Naujienos

Pravieniškių kolonijos pareigūnai sulaikė „Kalėdų senelį“ su spiritu

2002-12-21

Gruodžio 21 d. Pravieniškių 2-osios sustiprintojo režimo pataisos darbų kolonijos pareigūnai sulaikė vyriškį, bandžiusį į šios įkalinimo įstaigos teritoriją įmesti plastikinių butelių su 4 litrais spirito.
Penktadienio vakare, apie 21 val., išorinę apsauginę kolonijos tvorą apžiūrintys kolonijos pareigūnai pastebėjo įtartiną vyriškį. Iš jo elgesio supratę, kad jis kažką bando permesti per tvorą, prižiūrėtojai vyriškį sulaikė.
Pareigūnų užkluptas, rankoje plastikinį butelį laikantis vyriškis sutriko. Šalia jo gulinčiame polietileno maišelyje aptikti dar 7 pusės litro talpos plastikiniai buteliai su gaiviojo gėrimo „Sprite“ etiketėmis. Buteliuose buvo bespalvis skystis, kvepiantis alkoholiu. Kolonijos pareigūnai beveik neabejoja, kad per tvorą ketinta permesti 4 litrus spirito.
Šįsyk neprireikė didelių pastangų išsiaiškinti šio vyriškio asmenybės – spirito „tiekėjas“ turėjo savo asmens pasą.
Paaiškėjo, kad geruoju „Kalėdų seneliu“, nuteistiesiems gabenusiu spiritą, norėjo būti Mironiškių kaimo (Kėdainių r.) gyventojas 44 metų Pranciškus Ševelys. Po apklausos kolonijos Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai jį perdavė Kaišiadorių rajono policijai.
Ekspertams patvirtinus, kad kolonijos pareigūnų sulaikytas skystis tikrai yra spiritas, P.Ševelys dėl jo gabenimo bus patrauktas administracinėn atsakomybėn. Už tai pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 177² str. 1 d. vyriškiui gresia bauda nuo 500 iki 2000 litų.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 18 d. 20:47
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos