Naujienos

Narkotinės medžiagos – intymioje slėptuvėje

2002-12-25

Pirmąją šv. Kalėdų dieną Marijampolės griežtojo režimo pataisos darbų kolonijos pareigūnai sulaikė, kaip įtariama, narkotinių medžiagų – heroino ir amfetamino.
Keturis folija padengto cigarečių popieriaus pakelius su rusvais milteliais ir polietileno maišelį – su baltais nuteistasis buvo susikišęs į… tiesiąją žarną.
Gruodžio 25 d., apie 10 val. ryto, į kolonijos prižiūrėtoją kreipėsi vienas pirmojo būrio nuteistasis. Jis pareiškė, kad jam reikia patekti į 18-ąją kamerą, nes ten užsikimšusi kanalizacija. Tačiau nuteistasis nesugebėjo paaiškinti, kaip sužinojo apie kameroje įvykusią avariją.
Pareigūnai nutarė atlikti įtarimą sukėlusio asmens apžiūrą. Narkotinės medžiagos – iš viso apie 5 gramus – buvo paslėptos intymioje kūno vietoje. Gintarui S. nusirengus folijos pakeliai su heroinu vienas po kito pabiro ant grindų.
Nuteistasis 30 metų Gintaras S. kolonijoje dirba ūkio darbus, todėl gali palyginti laisvai vaikščioti po šios įkalinimo įstaigos teritoriją, iš vieno lokalinio sektoriaus pereiti į kitą.
Gintaras S. Marijampolės kolonijoje atlieka bausmę už plėšimą (BK 272 str. 3 d.).
Apie narkotinių medžiagų sulaikymą pranešta Marijampolės policijos komisariatui. Atvykęs tardytojas apklausė Gintarą S., ketinusį kvaišalus perduoti nuteistiesiems 18-oje kameroje.
Sulaikytieji milteliai perduoti ekspertams. Marijampolės kolonijos Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai aiškinasi, kaip narkotinės medžiagos pateko į koloniją.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 18 d. 20:43
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos