Naujienos

Į mokyklą su gera nuotaika

2021-08-31

Lietuvos probacijos tarnybos pareigūnai rugpjūčio 30 dienos popietę praleido kartu su tarnybos priežiūroje esančiais jaunuoliais iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių.

Jaunuoliai kartu su pareigūnais dalyvavo pramogose, kurios kaip reikiant suaktyvino smegenų veiklą prieš užbaigiant vasaros atostogas ir pradedant naujus mokslo metus. Susiskirstę į komandas nepilnamečiai ir pareigūnai sprendė „Pabėgimo kambarių“ parengtus galvosūkius, ieškojo užuominų ir atliko užduotis skirtinguose kambariuose. Po aktyvios galvosūkių sprendimo pramogos dalyviai gryname ore dalijosi emocijomis ir vaišinosi gardžiais pietumis.

Įvertinus šeimų, kuriose gyvena jaunuoliai finansines galimybes ir sunkumus išleisti nepilnamečius į mokyklas bei siekiant juos paskatinti mokytis, 21 probacijos tarnybos priežiūroje esančiam nepilnamečiui buvo įteiktos kuprinės su būtiniausiomis mokyklinėmis priemonėmis.

Tikimasi, kad pareigūnų skiriamas dėmesys ir panašios organizuojamos veiklos teigiamai veikia priežiūroje esančius nepilnamečius, skatina pozityvų užimtumą ir požiūrį į mokymosi procesą.

Renginys organizuotas įgyvendinant tarpinstitucinio veiklos plano, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1041 „Dėl Viešojo saugumo plėtros 2015–2025 metų programos įgyvendinimo tarpinstitucinio veiklos plano patvirtinimo“ pakeitimo“ priemones ir užtikrinant resocializacijos priemonių prieinamumą regionų skyrių priežiūroje esantiems nepilnamečiams.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugpjūčio 31 d. 18:22