Naujienos

Alytuje pataisos namai ir savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Alytaus pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas ir Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl nuteistųjų darbinių įgūdžių ir integravimo į visuomenę stiprinimo.

Gerai besielgiantys Alytaus pataisos namų ir Pusiaukelės namų nuteistieji bus kviečiami savanoriškai tvarkyti rajono aplinką, dalyvauti aplinkos tvarkymo talkose, akcijose, padėti sutvarkyti savivaldybei priklausančias patalpas ir teritorijas prieš ir po organizuojamų renginių, švenčių.

Numatyta gerai besielgiančius nuteistuosius kviesti ne tik dalyvauti savivaldybės veikloje, bet ir sporto ar kultūros renginiuose.

Savivaldybė ieškos galimybių nuteistuosius įdarbinti Alytaus rajono įmonėse, suteikti pataisos namams patalpas seminarams ir konferencijoms.

Pasak Alytaus pataisos namų direktoriaus G. Lepiochino, dalyvavimas Alytaus savivaldybės veikloje daro teigiamą įtaką nuteistiesiems, suteikiant jiems galimybę realiai integruotis į mūsų visuomenę, motyvuojant juos tobulinti savo darbinius įgūdžius ir po paskirtos bausmės atlikimo išėjus į laisvę užsiimti ne nusikalstama veika, o naudingais ir prasmingais darbais.

Alytaus rajono mero A. Vrubliausko nuomone sutartis su pataisos namais naudinga ypač nuteistiesiems, nes sudarant sąlygas savanoriškai dirbti seniūnijose, renginiuose, dalyvauti kitose veiklose padedama bausmę atliekantiems ir besiruošiantiems išeiti į laisvę nuteistiesiems integruotis į visuomenę, gerinami bei stiprinami darbiniai įgūdžiai.

Sutartis dėl nuteistųjų darbinių įgūdžių ir integravimo į visuomenę stiprinimo tarp Alytaus rajono savivaldybės ir Alytaus pataisos namų buvo pasirašyta 2017 metais vieneriems metams. Bausmes atliekantys vyrai tuomet dirbo seniūnijose. Kadangi bendradarbiavimas pasiteisino, šiemet Alytaus rajono savivaldybės taryba nusprendė sudaryti neterminuotą sutartį.

Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 4 d. 18:23

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos