Naujienos

Kviečiame susipažinti su nuteistųjų darbais Kauno bibliotekoje

Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai, gegužės 11 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo meno ir muzikos skyriuje (A. Mapu g. 18) atidaryta Kauno tardymo izoliatoriaus suimtųjų ir nuteistųjų piešinių ir knygų skirtukų paroda. Paroda veiks iki birželio 30 d. Po jos visi darbai bus padovanoti vaikams, kurie lankosi bibliotekoje. Kviečiame apsilankyti.

Užsiėmimų metu suimtieji, nuteistieji sužinojo įdomių istorinių faktų apie piešimą, ieško įdomesnių pateikimo idėjų, diskutuoja tarpusavyje, dalinasi savo turimomis žiniomis, įgyja naujų. Šių įgūdžių lavinimas ne tik prisideda prie sklandesnio resocializacijos proceso, bet ir leidžia sukurtais darbais dalintis su kitais, šįkart su bibliotekos lankytojais.

Piešiniuose atgyja mėgstamiausių knygų ir filmų herojai, o knygų skirtukuose pavaizduotos 2022 metais minimos sukaktys: Lietuvos krepšinio 100-metis, 1922 m. Lietuvos Respublikos Konstitucijos 100-metis, R. Kalantos žūties 50-metis, gyvūnų gerovės, savanorystės, universitetų metai.

 

Visus darbus pamatyti galite čia:

https://www.grotazymes.lt/suimtuju-nuteistuju-darbu-paroda-2022-metais-minimos-sukaktys-knygu-skirtukuose/

https://www.grotazymes.lt/tarptautinei-vaiku-gynimo-dienai-pamineti-suimtuju-ir-nuteistuju-piesiniai-mano-mylimiausias-knygos-filmo-herojus/

Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 17 d. 10:38

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?