Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su savivaldybe

2019-09-04

Alytaus pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas ir Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl darbinių įgūdžių ir integravimo į visuomenę stiprinimo.

Pataisos ir Pusiaukelės namuose gerai besielgiantys nuteistieji bus kviečiami savanoriškai tvarkyti rajono aplinką, dalyvauti aplinkos tvarkymo talkose, akcijose, padėti sutvarkyti savivaldybei priklausančias patalpas ir teritorijas prieš ir po įvykusių rajono renginių, švenčių.

Numatyta gerai besielgiančius nuteistuosius kviesti ne tik dalyvauti savivaldybės veikloje bet ir sporto ar kultūros renginiuose. Savivaldybė ieškos galimybių įdarbinti juos Alytaus rajono įmonėse, suteikti pataisos namams patalpas seminarams ir konferencijoms.

Pasak Alytaus pataisos namų direktoriaus G. Lepiochino dalyvavimas Alytaus savivaldybės veikloje daro teigiamą įtaką nuteistiesiems, suteikiant jiems galimybę realiai integruotis į mūsų visuomenę, motyvuojant juos tobulinti savo darbinius įgūdžius ir po paskirtos bausmės atlikimo išėjus į laisvę užsiimti ne nusikalstama veika, o naudingais ir prasmingais darbais.

Alytaus rajono mero A. Vrubliausko nuomone sutartis su pataisos namais naudinga, ypač nuteistiesiems, nes sudarydami sąlygas savanoriškai dirbti seniūnijose, renginiuose, dalyvauti kitose veiklose, padedama bausmę atliekantiems ir besiruošiantiems į laisvę nuteistiesiems integruotis į visuomenę, gerinami, stiprinami darbiniai įgūdžiai.

Dėl nuteistųjų darbinių įgūdžių ir integravimo stiprinimo sutartis tarp Alytaus rajono savivaldybės ir Alytaus pataisos namų buvo pasirašyta 2017 metais vieneriems metams. Bausmes atliekantys vyrai dirbo seniūnijose. Kadangi bendradarbiavimas pasiteisino, šiemet savivaldybės taryba nusprendė sudaryti neterminuotą sutartį.

Bendradarbiavimo sutarties pasirašyme dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės vicemerė Dalia Kitavičienė ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė, Alytaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas Raimundas Markauskas, patarėja Sonata Buzaitienė.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 4 d. 08:59
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos