Naujienos

Lankėsi Užimtumo tarnybos atstovai

2021-11-10

Resocializacijos skyriaus specialistai, vykdydami „Teisinio ir socialinio švietimo programą“ asmenims, kuriuos rengiamasi paleisti iš laisvės atėmimo vietų, 2021 m. lapkričio 5 d. pakvietė Užimtumo tarnybos specialistus pravesti paskaitą „Įsidarbinimo galimybės ir užimtumo tarnybos teikiamos paslaugos“. Į susitikimą atvyko Užimtumo tarnybos Alytaus skyriaus vedėja Vilija Maksimavičienė ir Alytaus jaunimo užimtumo skyriaus vedėja Rima Kiselienė.

Užimtumo tarnybos specialistės supažindino nuteistuosius su darbo ieškančių žmonių registravimu ir profiliavimu, pateikė Klientų aptarnavimo skyriuje registruotų darbo pasiūlos ir paklausos TOP 10 profesijų sąrašą. Informavo, kokias paslaugas teikia Užimtumo tarnyba darbo ieškantiems asmenims, nuo ko pradėti ir kaip planuoti darbo paieškas, kokios yra aktyvios darbo rinkos politikos priemonės. Specialistės kalbėjo, kaip grįžti į darbo rinką, kokias galimybes suteikia Užimtumo tarnyba, kaip teikiama parama savo darbo vietos kūrimui.

Nuteistuosius domino, kokios yra mokymosi ir persikvalifikavimo galimybės, kokios yra paklausiausios pagal poreikį profesijos, kur ieškoti laisvų darbo vietų, bei kaip registruotis į Užimtumo tarnybą nesinaudojant internetu.

Nuteistieji gavo jiems labai naudingą informaciją.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 10 d. 10:56
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33