Naujienos

Gražiausios aplinkos konkursas Alytuje

2019-10-30

Alytaus miesto savivaldybė tradiciškai organizavo gražiausios aplinkos konkursą. Konkurso metu išrinkti ir apdovanoti gražiausiai aplinką tvarkantys gyventojai. Buvo aplankytos skirtingos Alytaus miesto įmonės ir įstaigos, individualūs namai, daugiabučių namų bendrijos ir stebėta, kaip yra tvarkoma aplinka, prižiūrimos vietos, matomos kiekvienam miesto gyventojui ir svečiui. Konkurso nugalėtojai apdovanoti UAB „Lankava" dovanų čekiais, gėlėmis ir „Alytus-Myliu“ ženkliukais.

„Šiandien matome gražiai sutvarkytą aplinką, gražų miestą. Iš tikrųjų šis konkursas yra labai graži, populiarėjanti mūsų miesto tradicija. Jos dėka kuriamas dar gražesnis miestas. Matau žmones, kurie tiesiogiai formuoja miesto įvaizdį. Miesto grožis ir įvaizdis tikrai prasideda ne nuo politikų, o nuo individualių žmonių, savo aplinkoje kuriančių gražius dalykus ir tampančių pavyzdžiu kitiems. Ačiū Jums, kad tai darote! Manau, šią tradiciją tęsite ir toliau, nes greičiausiai tai nėra vien tikslas dalyvauti konkurse, o ir gyvenimo būdas – formuoti gražius dalykus. Tikiu, kad puoselėdami savo aplinką darote įtaką kitiems žmonėms ir dėl šios priežasties mūsų miestas nušvis tikrai kitomis spalvomis“, – apdovanojimų metu kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris.

Įmonių, įstaigų kategorijoje pirmoji vieta atiteko Alytaus kraštotyros muziejui, Savanorių g. 6, direktorė Audronė Jakunskienė, antroji vieta – Alytaus pataisos namams, Ulonų g. 8A, direktorius Genadijus Lepiochinas, o trečioji vieta – Jurgiškių odontologijos klinikai, Jurgiškių g. 1, direktorius Mindaugas Jeruševičius.

Dėkojame Alytaus miesto savivaldybės merui Nerijui Cesiuliui už skirtą nominaciją. Gražinant Alytaus pataisos namų teritoriją daug minčių ir pasiūlymų pateikia įstaigos darbuotojai ir nemažą dalį aplinkos tvarkymo darbų atlieka nuteistieji.

Nuo neatmenamų laikų žmonės žinojo, kad augalai kaip ir visi kiti gyvi organizmai skleidžia savitą energiją. Ne veltui, pasirodo, netgi XXI amžiaus žmogaus akimis žvelgiant, yra akcentuojamas žmogaus ryšys su gamta, ypač su augalais, kurie, kalbant jau šiuolaikine terminologija, savo energetika gali ir iš ligos patalo prikelti, ir netgi žygdarbiui pašaukti.

Šiuo metu įstaigos teritorijoje nuteistieji įsirengę mini darželius, kuriuose augina daržoves ir jas naudoja savo poreikiams.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 30 d. 13:19
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos