Naujienos

Dviračių žygis, skirtas #KD 100

2019 m. gegužės 10 d. Alytaus pataisos namų darbuotojai trečius metus iš eilės leidosi į dviračių žygį Alytaus miesto dviračių takais.
Dviračių žygis kasmet organizuojamas paminėti Alytaus pataisos namų įkūrimo gimtadienį, tačiau šį kartą žygį dedikavo Bausmių vykdymo sistemos šimtmečiui paminėti ir prisiminti Bausmių vykdymo sistemos pradžią. Beje, šį kartą dviračių žygis sutapo ir su kitu Bausmių vykdymo sistemai reikšmingu įvykiu. Gegužės 10-ąją darbą pradėjo naujai paskirtas Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos vadovas Virginijus Kulikauskas. Alytaus pataisos namų kolektyvas linki sėkmės naujajam vadovui ir tiki puikia sistemos ateitimi.

Kolektyvas žygį pradėjo šalia judriausios gatvės Alytuje ir aplankė du Alytaus tiltus. „Baltosios rožės“ – aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tiltą – bei Lietuvos tūkstantmečio tiltą. Dviračiais darbuotojai nukeliavo 20 km.
Žygiuose mes išbandome savo jėgas, geriau pažįstame vieni kitus. Kaip ir kasmet į žygį susirinko tie, kuriuos vienija ne tik darbas, bet ir pomėgis keliauti dviračiais.

Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 17 d. 08:38

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos