Naujienos

Atnaujintas bendradarbiavimas

2019-09-11

2019 m. rugsėjo 10 d. Alytaus pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas kartu su Alytaus miesto savivaldybės meru Nerijum Cesiuliu pasirašė neterminuotą bendradarbiavimo sutartį dėl nuteistųjų darbinių įgūdžių ir integravimo į visuomenę stiprinimo. Sutartyje numatyta, kad Pataisos ir Pusiaukelės namuose gerai besielgiantys nuteistieji savanoriškai dalyvaus aplinkos ar kitose Alytaus miesto aplinkotvarkos talkose, bei akcijose. Taip pat gerai besielgiantys nuteistieji galės būti kviečiami į sporto, kultūros ar kitas veiklas.

 

„Labai gražu, kad tęsiam bendradarbiavimą. Mes taip pat norime, kad nuteistieji galėtų prisidėti prie miesto tvarkymo ir gražinimo, manau kad taip bus skatinamas žmonių užimtumas, bei integracija į visuomenę“,– sutarties pasirašymo metu kalbėjo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

„Džiugina tai, kad keičiantis miestų vadovams nesikeičia požiūris dėl pagalbos nuteistiesiems lengviau ir greičiau integruotis į visuomenę“ – sakė Alytaus pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 11 d. 15:48
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos