Naujienos

Vasaros spartakiados uždarymas su garsiais krepšininkais

2013-09-02

Visą vasarą nuteistieji rungėsi įvairiose sportinėse varžybose: tradicinio futbolo, krepšinio Alytaus pataisos namų direktoriaus taurei laimėti, paplūdimio tinklinio, virvės traukimo, Galiūno konkurse.

Rugsėjo 2 d. Alytaus pataisos namuose buvo iškilmingai uždaryta Vasaros spartakiada. Šventėje dalyvavo ir garsūs Lietuvos krepšininkai, pasaulio, olimpiniai ir Europos čempionai: Valdemaras Chomičius, Rimas Kurtinaitis, olimpinių žaidynių bronzos laimėtojai: Tomas Pačėsa, Romanas Brazdauskis ir kt.

Alytaus pataisos namuose įvyko draugiškos krepšinio varžybos tarp nuteistųjų ir Lietuvos krepšinio žvaigždžių. Visi su nekantrumu laukė, norėjo gyvai pamatyti bei pažaisti su įžymybėmis. Dėl prasidėjusio smarkaus lietaus buvo baimintasi, kad varžybos neįvyks, tačiau profesionalūs sportininkai nepabūgo blogo oro ir nusprendė žaisti slidžioje aikštelėje. Visi dalyviai žaidė korektiškai, bijodami patirti traumas. Pirmasis kėlinys pasibaigė nuteistųjų naudai 17:16. Sirgalių gretose liejosi emocijos, visų buvo pakili nuotaika. Antrasis kėlinys prasidėjo profesionalių sportininkų tritaškiais metimais. Varžybos baigėsi 38:30 garsių krepšininkų naudai. Tačiau pralaimėję nuteistieji neslėpė didelio džiaugsmo turėdami unikalią galimybę žaisti su žvaigždėmis. Nuteistiesiems buvo įteikta Vasaros spartakiados taurė, daug suvenyrų, kuriuos atvežė svečiai.

Šventėje dalyvavo Alytaus miesto administracijos direktorius Kęstutis Ąžuolas ir pavaduotojas Janis Laurinaitis. Po varžybų Alytaus kabelinei televizijai interviu teikė Alytaus pataisos namų direktorius Kęstutis Jasmontas, krepšininkai bei Alytaus miesto valdžios atstovai. Visi išsiskirstė vildamiesi, kad sekančiais metais įvyks revanšinės varžybos.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. sausio 13 d. 08:54
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos