Spausdinti

Naujienos

Mes Kruonyje

2013-11-25

2013 m. lapkričio 8 d.

Kalėjimų departamentas prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos 2014 m. vasario 11 d. minės įkūrimo 95-čio sukaktį. Ta iškilminga proga Kalėjimų departamentas bei jam pavaldžios įstaigos organizuoja daug įvairių renginių visos sistemos mastu.
Alytaus pataisos namai, prisidėdami prie garbingo jubiliejaus, įstaigos dirbantiesiems organizavo įdomią išvyką į Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę. Nors šis unikalus statinys nutolęs vos 50 km nuo Alytaus apsilankyti ten dar neteko.  
Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė - didžiausias statinys Lietuvoje, kurią statė ir laisvės atėmimo bausmę atliekantys asmenys. Todėl įstaigos darbuotojams itin aktualu buvo sužinoti kaip dirbo nuteistieji, su kokiomis problemomis susidūrė juos prižiūrėję ir kartu dirbę asmenys. Mūsų tikslas skatinti nuteistųjų įdarbinimą ir užimtumą, suteikiant teisę nuteistiesiems dirbti už pataisos namų ribų ir kurti bendrą produktą.
Išvyka liko patenkinti visi – pamatę Kruonio užimamų plotų mastus, nuostabiausius atsiveriančius vaizdus,  sužinoję daug naudingos informacijos apie ten vykdomus darbus.
Ši ekskursija įstaigos darbuotojams viena iš daugelio organizuotų. Kasmet aplankome įspūdingas vietas, o jų tiek daug ir mūsų Lietuvoje.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. sausio 13 d. 08:49
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos