Naujienos

Į miesto stadioną stebėti futbolo čempionato rungtynes

2013-07-24

2013 m. liepos 23 d. Alytaus miesto stadione vyko Europos jaunių iki 19 metų futbolo varžybos tarp Portugalijos ir Olandijos rinktinių. Jaunuoliai energingai kovojo dėl Europos U-19 futbolo čempionato taurės. Šias rungtynes Alytaus miesto stadione stebėjo apie 3100 žiūrovų.

Pamatyti šį reginį garbė teko ir Alytaus pataisos namų nuteistiesiems. Dosnūs rėmėjai padovanojo 8 kvietimus į Europinio lygio renginį. Alytaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Volungevičius lydėjo nuteistųjų, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos ar palydos, grupelę į futbolo varžybas. Tokio futbolo renginio Alytuje dar nėra buvę. Nuteistieji labai džiaugėsi galėdami futbolo rungtynes stebėti stadione gyvai dar ir dėl to, kad jos buvo transliuojamos per televizijos kanalą Eurosport.

Visos rungtynės buvo labai įtemptos, įdomios ir rezultatyvios -  įmušti net 5 įvarčiai. Portugalijos jaunių rinktinė 4:1 laimėjo prieš Olandijos jaunuosius futbolininkus. Kadangi nuteistieji sirgo už Portugalijos komandą, tai po varžybų buvo itin džiugiai nusiteikę.
Tai ne pirmas ir tikimės ne paskutinis nuteistųjų  išvykimas į miesto renginius. Kadangi šiems nuteistiesiems yra suteikta teisė vykti be sargybos ar palydos už įstaigos teritorijos ribų, ir  jie tai pateisina savo tinkamu elgesiu viešumoje.  

 
 
Informacija atnaujinta 2013 m. spalio 21 d. 12:59
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos