Naujienos

Europos U-19 futbolo čempionato taurė keliauja po Alytų

2013-07-17

Europos U-19 futbolo čempionato taurė keliauja po Alytų

Kol futbolo sirgaliai skaičiuoja paskutines iki Europos U-19 futbolo čempionato likusias dienas, organizatoriai baigia paskutiniuosius pasirengimo čempionatui darbus, U-19 Europos čempionato taurė Alytuje ne vien eksponuojama savivaldybės antrojo aukšto fojė, bet ir keliauja po įvairias miesto įstaigas.
Šiandien Europos U-19 futbolo čempionato taurė buvo atvežta į Alytaus pataisos namus. Įstaigoje buvo surengtos draugiškos nuteistųjų varžybos, kuriose apsilankė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis, Alytaus apskrities futbolo federacijos garbės prezidentas Aivaras Vyšniauskas ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro moterų futbolo rinktinės treneris Robertas Klimavičius.
Nuteistieji turėjo galimybę įsiamžinti kartu su taure ir pasidomėti po keleto dienų prasidėsiančiu čempionatu. Nuteistųjų paklausus, ar jie ketina stebėti futbolo varžybas, visi vieningai pareiškė: „Taip, juk tokios galimybės negalima praleisti.“ Taurė pradžiuginusi nuteistuosius iškeliavo toliau, primindama, jog Europos futbolo čempionatas jau čia pat.

2013 m. liepos 17 d. Alytaus pataisos namuose bausmes atlieka 1455 ne pirmą kartą laisvės atėmimu už nusikalstamą veiklą bausti vyrai.

 
 
Informacija atnaujinta 2013 m. spalio 21 d. 12:52
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos