Naujienos

Unikalus renginys pasiteisino visu šimtu procentų

2013-11-25

2013 m. lapkričio 21 d.

 

Š. m. lapkričio 20 d. Alytaus miesto baseine vyko analogų neturintis renginys - plaukimo varžybos Lietuvos bausmių vykdymo sistemos įkūrimo 95-mečio sukakčiai paminėti.

Kalėjimų departamento direktoriaus Artūro Norkevičiaus iniciatyva Alytaus pataisos namai, prisidėdami prie garbingo jubiliejaus paminėjimo, organizavo plaukimo varžybas Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine. Savo plaukimo įgūdžius, greitį ir atkaklumą demonstravo ne tik bausmių laisvės atėmimo vietų dirbantieji, aktyviai dalyvavo grupė svečių iš Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Bendrojo pagalbos centro Šiaulių skyriaus bei Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos.

Plaukimo varžybose dalyvavo: 15 moterų, 30 vyrų, 8 vadovai ir 11 komandų rungtyniavo estafetėje. Visus lydėjo gera nuotaika, azartas, pergalės siekimas.

Didžiausią prizų kraitį sukaupė Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyvas, antrąja vieta tenkinosi Kauno tardymo izoliatorius ir trečia vieta atiteko šeimininkams Alytaus pataisos namų plaukikams. Greičiausiai plaukė svečiai – Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos nariai: Daiva Valaitienė ir Giedrius Paulauskas. Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos atstovai Jolanta Adžgauskienė – moterų 50 m. plaukime ir Rolandas Ožoginas vyrų 50 m. plaukime buvo neaplenkiami. Dalyviams atminimo suvenyrus, medalius, taures įteikė Seimo narys, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas, Alytaus miesto meras Jurgis Krasnickas, Kalėjimų departamento direktorius Artūras Norkevičius.

Alytaus pataisos namų direktorius Kęstutis Jasmontas sakydamas sveikinimo ir padėkos visiems kalbą, paminėjo - ši nauja iniciatyva pasiteisino daugiau nei 100 procentų ir labai norisi, kad plaukimo varžybos taptų tradicinėmis mūsų sistemoje.

Bendraujant su kolegomis po varžybų ir prizų įteikimo - emocijos neslūgo. ,,Pralaimėję“ kalbėjo - ,,nieko mes atsigriebsime šachmatų turnyre, o kiti sakė, kad futbolo varžybose buvo pirmieji... Kai daug įvairių rungčių galime drąsiai išbandyti jėgas ir išsiaiškinti kurioje sporto srityje esame lyderiai.

Alytaus pataisos namų vadovybė reiškia nuoširdžią padėką Alytaus miesto merui J. Krasnickui ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro vadovybei už visokeriopą pagalbą organizuojant plaukimo varžybas.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. vasario 19 d. 16:19
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos