Naujienos

Tradiciškai Vasaros spartakiados uždarymas vyko su garsiais krepšininkais

2014-09-11

Visą vasarą nuteistieji rungėsi įvairiose sportinėse varžybose: tradicinio futbolo, krepšinio Alytaus pataisos namų direktoriaus taurei laimėti, paplūdimio tinklinio, virvės traukimo, Galiūno konkurse.

Rugsėjo 10 d. Alytaus pataisos namuose buvo iškilmingai uždaryta Vasaros spartakiada. Šventėje dalyvavo ir garsūs Lietuvos krepšininkai, pasaulio, olimpiniai ir Europos čempionai: Rimas Kurtinaitis, Tomas Pačėsa, Alytaus komandos ,,Dzūkija“ keletas narių ir Lietuvą garsinęs irkluotojas Alvydas Duonėla.

Alytaus pataisos namuose įvyko draugiškos krepšinio varžybos tarp nuteistųjų ir Lietuvos krepšinio žvaigždžių. Visi su nekantrumu laukė, norėjo gyvai pamatyti bei pažaisti su įžymybėmis. Tiek nuteistieji, tiek krepšininkai žaidė atkakliai ir įdomiai. Sirgalių gretose liejosi emocijos, visų buvo pakili nuotaika. Varžybos baigėsi 62:44 garsių krepšininkų naudai. Tačiau pralaimėję nuteistieji neslėpė didelio džiaugsmo turėdami unikalią galimybę žaisti su žvaigždėmis. Nuteistiesiems buvo įteikta Vasaros spartakiados taurė, daug suvenyrų, kuriuos atvežė svečiai.

Nuteistieji pakvietė krepšininkus sužaisti futbolo varžybas, nes nori revanšinių varžybų, kurias pralaimėjo pernai.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. rugsėjo 12 d. 14:01
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos