Naujienos

,,Nuteistieji dviračių trasoje“

2014-07-04

2014 m. birželio 27 – 29 dienomis Alytuje vyko Lietuvos dviračių plento čempionatas. Kuriame dalyvavo patys garsiausi Lietuvos dviratininkai: R. Navardauskas, J. Konovalovas, Ž. Savickas ir kiti.

Birželio 29 d. vyko ,,Mini Turas“, kuriame galėjo dalyvauti visi norintys sportininkai ir išmėginti savo jėgas su garsiausiais Lietuvos dviratininkams bei pasaulio ir Europos čempione Simona Krupeckaite. Dalyvauti renginyje panoro apie 100 Alytaus miestelėnų.

Alytaus pataisos namų nuteistieji, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos ar palydos, taip pat pareiškė norą dalyvauti. Buvo atrinkti penki dalyviai, jiems išnuomoti dviračiai bei šalmai. Nuteistieji turėjo galimybę pasitreniruoti prieš išvykstant į ,,Mini Turo“ trasą, kurio atstumas 4 km.

Nuteistieji, besiruošiantys minti dviračių pedalus, nekantriai laukė tos dienos, kada galės pasivaržyti su dviratininkais profesionalais. Nors svarbią dieną lijo lietus visų dalyvių nuotaika buvo pakili. Šventėje nuteistuosius pasveikino Alytaus miesto meras Jurgis Krasnickas bei dviračių federacijos prezidentas Žydrūnas Stankevičius. Visi nuteistieji sėkmingai įveikė trasą, jiems buvo įteikta dovanų: šokoladų, mineralinio vandens, šviečiančių juostelių. Nors ir permirkę lietuje nuteistieji labai džiaugėsi jiems organizuota išvyka dviračiais. Išvyką organizavo Alytaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Volungevičius.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. liepos 18 d. 08:38
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos