Naujienos

Naujieji mokslo metai rugsėjo 1-ąją Alytaus pataisos namuose

2014-09-03

Čia nuteistiesiems vakar buvo surengta šventė, kurioje apsilankė ir šventės proga nuteistuosius sveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas, administracijos direktorius Kęstutis Ąžuolas ir Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, sveikinimo žodį tarė Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas, nuteistiesiems linkėjęs siekti naujų žinių ir kuo greičiau sugrįžti pas savo artimuosius, į laisvę. „Branginkite laisvę, nes ji viena brangiausių, ką turi žmogus" – sakė savivaldybės meras. Miesto vadovas Alytaus pataisos namų direktoriui Kęstučiui Jasmontui šventės proga įteikė Alytaus miesto vėliavą.

Naujųjų mokslo metų proga nuteistuosius sveikino Alytaus profesinio rengimo centro direktorius Vytautas Zubras ir Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos direktorius Gintautas Draugelis. Švietimo įstaigų vadovai pasidžiaugė puikiais nuteistųjų rezultatais praėjusiais mokslo metais ir linkėjo, kad jie nebūtų prastesni naujaisiais. Sveikinimo žodį tarė ir Alytaus pataisos namų direktorius Kęstutis Jasmontas.

Šventinį renginį Alytaus pataisos namuose užbaigė Alytaus jaunimo centro liaudies dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis" koncertas. Jam pasibaigus miesto savivaldybės vadovai buvo pakviesti apžiūrėti dar dažais kvepiančias nuteistųjų klases, apsilankyti nuteistųjų gyvenamosiose patalpose.

Šiais mokslo metais, kaip ir praėjusiais, vidurinį ir profesinį išsilavinimą sieks įgyti daugiau nei 500 Alytaus pataisos namuose kalinčių nuteistųjų.

 alytus.lt nuotraukos

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. rugsėjo 3 d. 08:11
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos