Naujienos

Alytaus pataisos namai prisijungė prie visuomeninės iniciatyvos „Keliu vėliavą“

2020-04-24

Šių metų balandžio 9 d. LRT pradėjo iniciatyvą „Keliu vėliavą“ ir pakvietė šalies gyventojus savo namų languose, balkonuose ar kiemuose išsikelti Lietuvos vėliavą. Trispalvė yra tautos vienybės simbolis, o išgyvenant sunkų karantino laikotarpį, labai svarbu jausti palaikymą ir vienybę, suvokti, kad turime būti stiprūs, kantrūs ir palaikyti su virusu kovojančius šalies gydytojus.

Siekiant įgyvendinti šią puikią idėją, Alytaus pataisos namų administracija įgyvendino originalią mintį: iškabinti didžiulę vėliavą ant prie pat kelio įsikūrusių Alytaus pusiaukelės namų. Paskaičiavę langus ir galimą uždengimo plotą, atradome puikią vietą vėliavai iškabinti – ji uždengė tik laiptinės langus, tačiau išraiškingai papuošė visą pusiaukelės namų fasadą.

Šiuo metu Alytaus pusiaukelės namuose bausmę atlieka 20 nuteistųjų. Jie nuo visuotinio karantino pradžios į išvykas į namus pas artimuosius, į darbą ar mokslus neleidžiami. Nuteistieji tikisi, kad netrukus viruso plitimas bus sustabdytas, karantinas sušvelnintas, jie vėl galės vykti į darbą, o vėliava taps ir jų laisvesnio gyvenimo pranašu.

 

Alytaus pataisos namų administracija

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. balandžio 24 d. 15:28
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos