Naujienos

Padėkos raštai Lygtinio paleidimo komisijos nariams Alytaus pataisos namuose

2020-06-23

2020 m. birželio 17 d. Alytaus pataisos namuose veikianti lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisija rinkosi į paskutinį Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus įsakymu sudarytos komisijos posėdį. Komisija buvo sudaryta dvejų metų laikotarpiui nuo 2018 m. liepos iki 2020 m. liepos mėnesio.

Lygtinis paleidimas iš laisvės atėmimo įstaigos taikomas tik tuo atveju, jei įvertinus visas aplinkybes galima pagrįstai manyti, kad lygtinai paleistas asmuo pakankamai pakeitė savo elgesį, kad lygtinai paleistas iš pataisos įstaigos jis laikysis įstatymų ir nenusikals.

Baigę misiją komisijos nariai dalijosi įspūdžiais, pripažino, kad nors darbas buvo ir sunkus, bet kartu ir įdomus. Reikėjo perprasti daug svarbių šią sritį reglamentuojančių teisės aktų, suprasti, kaip yra vykdomos bausmės. Kai kurie komisijos nariai parengtas Socialinio tyrimo išvadas skaitė kaip romanus ir bandė įsijausti ir suprasti nuteistųjų asmenybes, jų mąstymą, vertino jų elgesį atliekant laisvės atėmimo bausmes.

Alytaus pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas padėkojo komisijos nariams, ypač savanoriams už indėlį ir aktyvų dalyvavimą savanoriškoje lygtinio paleidimo instituto veikloje. Komisijos nariams įteikė padėkos raštus, savanoriams padovanojo atminimo dovanas.

Žmonės vienodi - visi į pasaulį ateina nuogi, o žmogaus širdis vienintelis juos skiriantis matas. Žmogaus nevalia matuoti odos spalva, kalba, žmogaus nevalia matuoti drabužiais ir papuošalais, nevalia matuoti turtu ar skurdu, o vien širdimi matuoti valia.  (Citata iš knygos Sinuhė egiptietis)

 

Mika Waltari

 

Alytaus pataisos namų administracija

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 25 d. 08:30
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos