Naujienos

Alytaus pataisos namų darbuotojai dalyvavo eisenoje „Per pačią miesto širdį”

2019-06-17

Birželio 14–16 dienomis Alytus šventė miesto gimtadienį. Šiemet šventė, pasitelkus alytiškio Jurgio Kunčino kūrybą, pavadinta „Vainikas soscinei". Daugelis alytiškių miesto šventės neįsivaizduoja be šventinės eisenos! Penktadienį miesto gimtadienį atidarė šventinė eisena „Per pačią miesto širdį”. Džiaugiamės, kad dar tik antrus metus dalyvaujame tokiame renginyje bet panorusių dalyvauti Alytaus pataisos namų darbuotojų buvo žymiai daugiau negu pernai. Eisenoje dalyvauti išreiškė norą pareigūnai, profesinės sąjungos atstovai, medikai, specialiosios grupės būrys ir nestatutiniai darbuotojai. Visus supo malonus ir draugiškas šurmulys. Nepaisant savaitės darbų, nuovargio, darbuotojai neskubėjo namo, o tryško noru įsiamžinti bendroje ir asmeninėse fotografijose, pačioje miesto širdyje, prie Laisvės angelo statulos. Šis paminklas skirtas žuvusių už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę atminimui, jis simbolizuoja lietuvių tautos siekį gyventi laisvai ir nepriklausomai savo valstybėje.
Eisenoje dalyvavusios įmonės, įstaigos ir organizacijos nestokojo išradingumo. Dalyviai žygiavo pagrindinėmis miesto gatvėmis – Naująja ir Jotvingių – Rotušės aikštės link, kur eisenos kolona jau buvo laukiama ir kiekviena įmonė, įstaiga ar organizacija pristatoma individualiai. Čia alytiškius ir miesto svečius pasveikino miesto meras Nerijus Cesiulis ir šventėje dalyvavę svečiai.

Dėkojame visiems eisenos dalyviams už paaukotą asmeninį laiką garsinant Alytaus pataisos namų vardą, viešinant sudėtingą, nelengvą, rizikingą ir įdomų darbą bausmių vykdymo sistemoje.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 17 d. 16:34
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos